Trumny i Urny

Oferujemy różnorodny wybór trumien i urn

W ofercie Komunalnego Zakładu Pogrzebowego W Koszalinie znajduje się pokaźny wybór trumien i urn na prochy. Dostępne w wielu wariantach, pod względem drewna z którego wykonano trumny, zdobień oraz koloru. Podobnie jest z urnami. Mogą mieć zdobienia religijne lub ich nie posiadać. W razie wątpliwości lub pytań chętnie służymy radą i pomocą w wyborze tego jakże ważnego asortymentu, bez którego żaden pogrzeb się nie odbędzie.

Posiadamy w swoich zasobach propozycje na każdą kieszeń. Zarówno skromniejsze i tańsze trumny i urny, jak i te wykonane z najlepszych gatunków materiałów oraz bogato zdobionych.

 Trumny i urny dostępne w KZP wyróżniają się:

  • Solidnym wykonaniem
  • Eleganckimi zdobieniami
  • Estetycznym wyglądem
  • Wysoką jakością
  • Renomowaną marką

Urny do pogrzebów kremacyjnych

Jeżeli Państwo zdecydują się na pogrzeb kremacyjny, to staniecie przed wyborem odpowiedniej urny na prochy. Dysponujemy szerokim wyborem urn. W naszej ofercie umieściliśmy skromne naczynia na prochy, jak i te bogato zdobione. Mogą być bez zdobień lub z motywami religijnymi. Mogą mieć dowolny kształt i kolor. Wszystkie dostępne u nas akcesoria, są stonowane i wyrażają szacunek i powagę dla zaistniałej sytuacji.