Kwiaty, wieńce, wiązanki

Aranżacje kwiatowe i dekoracje pogrzebowe

W ramach świadczonych przez Komunalny Zakład Pogrzebowy usług, zajmujemy się przygotowywaniem wieńców, wiązanek i kwiatowych dekoracji pogrzebowych oraz ich dostawą do wskazanego przez Klienta kościoła, w którym odbywa się nabożeństwo żałobne oraz na miejsce pogrzebu. Zamówione w naszym zakładzie kwiaty, wieńce, wiązanki stanowią podstawowy element dekoracyjny ceremonii pogrzebowej, nadając jej stosowną, uroczystą oprawę, a równocześnie są wyrazem Państwa miłości i oddania dla zmarłego w czasie uroczystości pochówku.

Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy pomogą Państwu wybrać najbardziej odpowiednią kompozycję kwiatową, wieniec, wiązankę czy dekorację pogrzebową. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i życzeń, tak aby zarówno sam wygląd, kolorystyka, dobór kwiatów i jak cena zamówionego wieńca zawsze spełniały Państwa oczekiwania. Zlecone nam przez Klientów kompozycje i dekoracje kwiatowe wykonujemy zawsze ze świeżych kwiatów.

wience pogrzebowe

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Gotowe wieńce i wiązanki kwiatów
  • Wieńce żałobne wraz szarfą
  • Kwiatowe dekoracje pogrzebowe zaaranżowane wedle Państwa pomysłu

Napisy na wstęgach pogrzebowych

Do proponowanych przez Komunalny Zakład Pogrzebowy wieńców i wiązanek pogrzebowych oferujemy też bogaty wybór gustownych szarf i wstęg, ze stosownymi słowami ostatniego pożegnania. Zamawiając u nas wstęgi mogą Państwa skorzystać z szeroki wyboru dostępnych wzorów i elementów graficznych, które nadadzą stosowny do okoliczności styl i charakter.