Nasza flota samochodowa

Ekskluzywne karawany marki Mercedes

W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług Komunalny Zakład Pogrzebowy w Koszalinie dysponuje ekskluzywną flotą samochodów, na którą składają się karawany do transportu zwłok, samochody osobowe oraz melexy do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych na terenie cmentarza komunalnego w Koszalinie.

Do przewozu ciał i trumien ze zwłokami  używamy nowoczesnych i eleganckich karawanów renomowanej niemieckiej marki Mercedes-Benz, spełniające wszelkie wymogi sanitarne. Dzięki nim ceremonia pogrzebowa zyskuje jeszcze bardziej uroczysta oprawę. Nasze karawany posiadają wszelkie certyfikaty jakościowe i higieniczne Sanepidu, poświadczające ich dostosowanie do przewozu osób zmarłych. Dysponując taką bazą transportową Komunalny Zakład Pogrzebowy jest pod względem technicznym gotowy na przyjęcie każdego zlecenia przewozu osoby zmarłego z miejsca śmierci na wyznaczone miejsce pochówku.

flota samochodowa

Nasze samochody wyróżnia:

  •   Nowoczesność
  • Elegancki i stosowny do pełnionej funkcji wygląd
  • Doskonały stan techniczny
  • Cicha praca silnika

Melexy do przewozu osób starszych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i mając na celu umożliwienie osobom w podeszłym wieku i niepełnosprawnym ruchowo wzięcie udziału w uroczystościach pogrzebowych bądź po prostu odwiedzenie grobów ich bliskich, Komunalny Zakład Pogrzebowy w Koszalinie oferuje przewóz melexami na terenie cmentarza komunalnego w Koszalinie dla osób starszych i niepełnosprawnych. Indywidualne podejście do każdego Klienta to dla nas sprawa priorytetowa.